• מחיר מצוין
  • טרי
עור כלי קידוח יד אגרופן,10pcs רצועת עור להקת שעון חגורה חריר מחורר כלי קידוח יד אגרופן,עשוי פרימיום פלדה, קשיות גבוהה וטוב קשיחות, עמידים בשימוש.

עור כלי קידוח יד אגרופן,10pcs רצועת עור להקת שעון חגורה חריר מחורר כלי קידוח יד אגרופן,עשוי פרימיום פלדה, קשיות גבוהה וטוב

 
ILS 85.80

סחורה
בחנות

עשוי פרימיום פלדה, קשיות גבוהה וטוב קשיחות, עמידים בשימוש.קל לשימוש, פשוט למקם אגרוף בעמדה הכה בחוזקה עם פטיש.חלול אגרופים לעשות חור על אטמים, עור, פלסטיק, גומי, ויניל, וחומרים רכים אחרים.עם חדות טובה של חיתוך קצה, במהירות וללא מאמץ ב-ניקוב חורים.שימוש טוב עבור עור מלאכת יד, בגדים, תיקים, קאנבס, ארוגים, הז 'קט וכו'.מפרט : חומר : פלדה גודל : 0.5 מ "מ-5 מ" מ רשימת החבילות : 10 x עור אגרופן הערה : 1. לשים את חומר עור (כגון חגורה) על שולחן מרופד לפני ניקוב חור. 2. את המחורצים להתמודד עם אגרוף השטח יש שמן חותם, בבקשה לנקות את זה לפני השימוש.תכונות : עשוי פרימיום פלדה, קשיות גבוהה וטוב קשיחות, עמידים בשימוש.קל לשימוש, פשוט למקם אגרוף בעמדה הכה בחוזקה עם פטיש.חלול אגרופים לעשות חור על אטמים, עור, פלסטיק, גומי, ויניל, וחומרים רכים אחרים.עם חדות טובה של חיתוך קצה, במהירות וללא מאמץ ב-ניקוב חורים.שימוש טוב עבור עור מלאכת יד, בגדים, תיקים, קאנבס, ארוגים, הז 'קט וכו'.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב