• מחיר מצוין
  • טרי
FAFAN להקת שעון רצועה על Amazfit GTS 3/2 Smartwatch רצועת עור עם אבזם מתכת אבזם אביזרים מתאים לעבודה פנאי ועסקים הזדמנויות (שחור, 5.5-8.0 אינץ')

FAFAN להקת שעון רצועה על Amazfit GTS 3/2 Smartwatch רצועת עור עם אבזם מתכת אבזם אביזרים מתאים לעבודה פנאי ועסקים הזדמנויות

 
ILS 110.10

סחורה
בחנות

הערה : GTS 3/2 Tracker אינם כלולים.0 אינץ פרק כף היד.★ תואם דגם : החלפת רצועות עבור Amazfit GTS 3/2 בלבד. מתאים GTR 3/2 Products כוללים : 1 החלפת strap22mm להקת שעון רצועת השעון רצועות לגברים,gtube חגורה רחבה להקות שעון גברים שעון רצועות לנשים כתום שעונים לגברים 20mm צפו רצועת 20mm אביב ברים צמידי גומי,22mm גומי להקת שעון 18mm סיליקון להקת שעון 18mm גומי להקת שעון נאט "ו.קטן בגודל של 5. אורך מתכוונן מתאים עבור 5.ללבוש רצועת עור.מסוימות, חומרים כימיים יהיה גם לטשטש או decolor החיצונית צבע רצועת עור. הרצועה 22mm,החלפת להקת שעון רחב להקות שעון גברים שעון רצועות לנשים כתום להקת שעון mens paracord צמידים צמיד שחור 22mm להקת שעון רצועת השעון תזמורת כלי,אנטי הלם הצמיד 18 מ "מ נאט" ו, להקת שעון שעון רצועות עבור נשים צמידים מגומי לנשים שעון צמיד כלי החלפת הסוללה 22mm להקת שעון רצועת השעון הרצועה,סיבי פחמן לצפות 20mm להקת שעון מתכת לצפות רצועות עבור נשים ירוק צמיד באדיבות "אדום-לבן-כחול 22 מ "מ נאט" ו, להקת שעון.מושך חזק מדי, כל הזמן יכול בקלות לחשוף סדקים במקום שבו רצועת עור לעתים קרובות קבוע. שעון עם שרף רצועת 20mm אביב ברים 22mm להקת שעון רצועת נאט" ו.בנוסף, האופנה שלה צבע הוא חייב לתפוס את תשומת הלב של כולם!.ורצועה הולדר כדי לאבטח את אורך נוסף במקום.אנו מציעים לך 1 שנה החזר כספי או מוצר חלופי!בנוסף, אתה זכאי לכל החיים ושירות אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי מה שהופך את זה GTS 3/2 החלפת הלהקה שלך הוא לגמרי ללא סיכון. ★ קל להתקנה : שלנו GTS 3/2 הלהקה מגיע עם מעודן פלדה מחברים חזק, סופר גמיש גמיש , קל להוריד ולהתקין, אשר לנעול את השעון שלך מדויק ומאובטח. ★ מאובטח עיצוב : עבור Amazfit GTS 3/2 להקות נועדו עם עדכון נירוסטה האומים כדי להבטיח את GTS 3/2 מאובטח במהלך פעילות גופנית מאומצת, עמיד מאוד בשימוש יומיומי.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב