• מחיר מצוין
  • טרי
צמיחת השיער סרום עבור דילול שיער לגברים ונשים,צמחים חיוניים שמן ארגן ג ' ינג ' ר במהירות צמיחת השיער סרום שמן אתרי מניעת שיער לאבד Liq 20ml – עבור כל סוגי השיער (א)

צמיחת השיער סרום עבור דילול שיער לגברים ונשים,צמחים חיוניים שמן ארגן ג ' ינג ' ר במהירות צמיחת השיער סרום שמן אתרי מניעת שיער

 
ILS 13.48

סחורה
בחנות

✲רב עוצמה זה שיער-חיזוק סרום באופן מיידי מחדש ומחזק את השיער. ✲המבוססת על צמחים המרכיבים לחדור עמוק לתוך הקרקפת כדי להמריץ את זרימת הדם ואת זקיק השיער הצמיחה. ✲זה טבעי עשיר מזין מרכיבים, חודר לתוך השורשים של זקיקי שיער, מפעיל רדום זקיקי השיער, מגביר את ספיגת החומרים המזינים, ומאיץ את צמיחת השיער. ✲מחזק רזה, שיער שביר, זה פועל כמו קרם לחות חודר עמוק לתוך זקיקי השיער כדי למנוע שבירות השיער ולמנוע איבוד לחות. ✲השיער צומח על חלקי גוף אחרים, כגון זקנים, גבות, ריסים, חזה, וכו'.הוא מתאים לאנשים עם נשירת שיער, שיער דליל צעיר שיער alopecia seborrheic.זו עוצמה שיער-חיזוק סרום באופן מיידי מחדש ומחזק את השיער.מרכיבים המבוססת על צמחים לחדור עמוק לתוך הקרקפת כדי להמריץ את זרימת הדם ואת זקיק השיער הצמיחה.הוא מפעיל את רדום זקיקי השיער על ידי קידום זרימת הדם, מאיץ את הצמיחה של זקיקי השיער הוא טבעי עשיר מזין מרכיבים, חודר לתוך השורשים של זקיקי שיער, מפעיל רדום זקיקי השיער, מגביר את ספיגת החומרים המזינים, ומאיץ את צמיחת השיער.מחזק רזה, שיער שביר, זה פועל כמו קרם לחות חודר עמוק לתוך זקיקי השיער כדי למנוע שבירות השיער ולמנוע איבוד לחות.השיער צומח על חלקי גוף אחרים, כגון זקנים, גבות, ריסים, חזה, וכו'.הוא מתאים לאנשים עם נשירת שיער, שיער דליל צעיר שיער alopecia seborrheic.מפרט טכני : משקל : 40 גרם נטו תוכן : 20 MLPACKAGE כוללת : 1 x צמיחת השיער ספריי.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב