• מחיר מצוין
  • טרי
Harryshell להסרה מגנטי 12 חריצי כרטיס הארנק מקרה פו Flip עור מגן כיסוי רצועת יד עבור Google פיקסל 4א 5G(לא פיקסל 4א 4ג)(שחור)

Harryshell להסרה מגנטי 12 חריצי כרטיס הארנק מקרה פו Flip עור מגן כיסוי רצועת יד עבור Google פיקסל 4א 5G(לא פיקסל 4א 4ג)(שחור)

 
ILS 26.98

סחורה
בחנות

Harryshell מותג טלפון case for Google פיקסל 4א 5 G (לא מתאים פיקסל 4 A) .פיקסל 4א 5 G (לא מתאים פיקסל 4 A).עשוי עור PU עם צבע יפה ו case כיסוי.להגן על הטלפון הסלולרי שלך מפני ירידה שריטות, אבק, לכלוך, טביעות אצבעות.רב-תפקודית הארנק יש 12 חריץ כרטיס, כסף כיס.זה מאפשר לך לשים עוד כרטיסים,מזומן נושא, לא צריך אחרים הארנק.נשלף מגנטי הכיסוי האחורי.הטלפון שלך יכול בקלות להיות נלקח החוצה החזיק לבד כאשר לא בשימוש.רצועת יד,אתה יכול להחזיק את הרצועה לשאת את הארנק, לשחרר את היד.כל החורים קאט-הם להתאים בצורה מושלמת.מתאים : Google פיקסל 4א 5 G (לא מתאים פיקסל 4א) תכונות : 1. עם נשלפת תיק בחזרה, אתה יכול להוריד ממנו את הארנק כאשר אתה עונה לטלפון.הטלפון יכול בקלות להוציא והחזיק לבד כאשר בשימוש, במקום לשמור את כל התיק. 2. עם 12 חריץ כרטיס מזומנים חריץ, אתה לא צריך לסחוב אחרים הארנק. 3. עם רצועת יד, אתה יכול להחזיק את היד או שורש כף היד כאשר עסוק נושא משהו. 4. מסוגנן צבע, עיצוב פונקציונלי יעבוד גם עבור גברים או נשים חבילה כוללת : 1* מקרה Harryshell.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב