• מחיר מצוין
  • טרי
אלקטרוני מנעול הדלת, חכם לנעול את הדלת, טביעת אצבע, מנעול הדלת, שילוב מנעול דלת צבע: שחור, גודל: 203 74mm, חומר: אלומיניום סגסוגת, מתאים לשימוש ביתי חברות ומקומות לשימוש.

אלקטרוני מנעול הדלת, חכם לנעול את הדלת, טביעת אצבע, מנעול הדלת, שילוב מנעול דלת צבע: שחור, גודל: 203 74mm, חומר: אלומיניום

 
ILS 75.30

סחורה
בחנות

1.[בסדר שחיקה השטח]ליטוש רב-ערוצי טיפול פני השטח כגון אלקטרוליטי על פני השטח, עמידות בפני קורוזיה, היא לא קל לשנות צבע. 2.[אנטי-אלימות פתיחת]אלימות בעת בחירת המנעול בצד מיד הוציא גבוה אזעקה יעיל להזכיר users Ensure חיי הנכס בטיחות. 3.[מוסתר מכני המפתח מוסתרים עיצוב, למנוע עצירות, למנוע אבק, יותר יפה, אין חשמל או חירום המפתח כדי לפתוח את הכיסוי יכול להשתמש מכני המפתח כדי לפתוח אותו. 4.[מוצרים באיכות]לשמור על הקצב עם הזמן התפתחות שוק זה תואם מנעולים חכמים, וגם את other Factory, כל לעבור בדיקה קפדנית כדי להבטיח שהלקוחות יקבלו את כל המנעולים הוא מוצר איכותי. 5. [בחום הזכיר] כאשר אתה מקבל את הסחורה, אנא פתח את הסחורה מול השליח, סמן את התיבה או שליח חבילה אריזה ואיטום מוחלט, בבקשה לבדוק את הסחורה על המקום, אם אתה נתקלת בבעיות, אנא צור איתנו קשר בהקדם האפשרי.חומר : אלומיניום alloy Unlocking שיטה : מכני key Battery כוח :


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב