• מחיר מצוין
  • טרי
אודיו מגבר מטרים משטח, סגסוגת אלומיניום מצופה זהב השטח רמקול Shockproof HiFi בידוד מנחת Pad, Anodized פיצוץ רגל לעמוד(כסף)

אודיו מגבר מטרים משטח, סגסוגת אלומיניום מצופה זהב השטח רמקול Shockproof HiFi בידוד מנחת Pad, Anodized פיצוץ רגל לעמוד(כסף)

 
ILS 11.84

סחורה
בחנות

עשוי סגסוגת אלומיניום, עמיד, לא קל לדעוך לחמצן.בדרגה גבוהה מצופה זהב השטח, יפה, לא קל לגרד.החלק התחתון מסופק עם בולם זעזועים anti-slip גומי.דעיכת טבעת גומי ניתן להפרדה.שיטת התקנה : זה יכול להיות מותקן מהחלק הפנימי של המארז, או שזה יכול להיות מותקן מחוץ למארז עם ברגים עצמי קשה (על עץ, חומרים העצמית הקשה ברגים צריך להיות עצמאי), או דו צדדית דבק יכול.תכונות : 1. עשוי סגסוגת אלומיניום, עמיד, לא קל לדעוך לחמצן. 2. בדרגה גבוהה מצופה זהב השטח, יפה, לא קל לגרד. 3. החלק התחתון מסופק עם בולם זעזועים anti-slip גומי. 4. דעיכת טבעת גומי ניתן להפרדה. 5. שיטת התקנה : זה יכול להיות מותקן מהחלק הפנימי של המארז, או שזה יכול להיות מותקן מחוץ למארז עם ברגים עצמי קשה (על עץ, חומרים העצמית הקשה ברגים צריך להיות עצמאי), או דו צדדית דבק יכול לשמש (שנרכשו על ידי הלקוחות).מפרט : צבע : שחור, כסף, זהב (אופציונלי) חומר : סגסוגת אלומיניום טיפול פני השטח : Anodized פיצוץ אינו דוהה קוטר : 50mm / 2.0 גבוה : 15mm / 0.6 ב הברגה קוטר : 4.5 מ " מ / 0.2 משקל : approx. 73g רשימת החבילות : 1 * רגליים משטח.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב