• מחיר מצוין
  • טרי
מצלמת לכסות להחליק, אולטרה נייד דק מצלמה כיסוי להחליק להחיל עבור ה-MacBook Pro, PC, iPad Pro, ה-iPhone 8/7/6 בנוסף, להגן על הראייה שלך Prvacy.

מצלמת לכסות להחליק, אולטרה נייד דק מצלמה כיסוי להחליק להחיל עבור ה-MacBook Pro, PC, iPad Pro, ה-iPhone 8/7/6 בנוסף, להגן על

 
ILS 10.48

סחורה
בחנות

【להגן על פרטיות אבטחה】מצלמת לכסות להחליק ביעילות מגנה על הפרטיות שלך ומונע לא רצויים התקפות פריצה.זה גם מגן על המצלמה שלך מפני לכלוך ואבק. 【אלגנטי】מצלמת אינטרנט זו לכסות להחליק יפה שכבות מט שחור, נקי מינימליסטי ועיצוב מצלמת אינטרנט זו מכסה יש עיצוב החלקה.לתת לך חוויה שונה.מצלמת כיסוי להחליק. 【תאימות】 0.027 דקים עיצוב שהופך את זה תואם עם ה-Mac Book Pro 15 אינץ '/ גרסת 13 אינץ', ה-Mac Book Air 13 אינץ ' גרסה, מחשבים ניידים אחרים ו-i Pad Pro/ i Pad/ i Pad mini/ i Phone 8/7/6 בנוסף, מצלמה קדמית, לוח, מחשב, מחשב. 【לשדרג את הקלטת】 אנו לאמץ דבק, לכסות את מצלמת האינטרנט שלנו יכול לספק עמידים ואמינים, הקשר בין המכשירים שלך, את הדבק המשרד לא ייפול בקלות.כמו כן, הדבק יכול להיות מיושם בקלות ויש להסיר מהמכשיר מבלי להשאיר כל עקבות. 【קל & מהר התקנה】 פשוט ליישר את מצלמת רשת, לצרף ולחץ בחוזקה במשך 15 שניות חזקה.לא מפריע שימוש באינטרנט או חיווי.מצלמת לכסות תכונות✓ סופר דק-0.027 ס "מ✓ קל לשימוש✓ עיצוב אופנה✓ 3 PCS✓אנטי להחליק design Ultra-דק, הוא מודד רק 0.027 ס" מ עובי מה שאומר שזה לא יפריע את סגירת המחשב הנייד שלך מכסה, מושלם לשלב עם ההתקנים שלך.התקנה : - נקו את פני המכשירים שלך.- הסר את סרט כחול מאחור. ליישר את החור על העטיפה מעל עדשת המצלמה ולחץ על.- החלק את הכיסוי כדי לפתוח ולסגור את המצלמה.מצלמת אינטרנט כיסוי פריצה נרחבת — איך להגן על החיים הדיגיטלי שלך?את האמת המזעזעת, זה כמעט כל אחד יכול לפרוץ את computerand מפעילים את המצלמה מבלי אפילו לדעת את זה.הדרך היחידה הפרטיות שלך היא לכסות את המצלמה כאשר אתה לא משתמש בו.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב