• מחיר מצוין
  • טרי
Anccer תואם עם Sony Xperia 10 III מקרה [דק במיוחד] [אנטי-זרוק] פרימיום חדשים חומר סלים הגנה מלאה כיסוי עבור Sony Xperia 10 III (עלה זהב)

Anccer תואם עם Sony Xperia 10 III מקרה [דק במיוחד] [אנטי-זרוק] פרימיום חדשים חומר סלים הגנה מלאה כיסוי עבור Sony Xperia 10

 
ILS 17.98

סחורה
בחנות

Anccer חלק מגן העור עמיד הלם מקרה קשה הוא תוכנן במיוחד עבור Sony Xperia 10 III.מחשב מתקדם עומד ליפול, bump זעזועים עם ריפוד מבטיח את הטלפון שלך כדי לקבל הגנה מלאה.דק, קל משקל, כיסוי זה נכנס בקלות לתוך תיק או ארנק, מספק מדי יום להגנה מפני נפילות & בלאי.מדויק מדויק יכול בהחלט מתאים את המיקום של כפתורי זה עבור גישה נוחה לכל היציאות והכפתורים.0.3 מ " מ הפגוש לעבות חור עיצוב יכול להגן על עדשת המצלמה בטלפון.תדאג-שירות חינם : אנא אל תהססו לפנות אלינו אם יש נושא איכות.שלנו שירות לקוחות אמין יהיה ענה תוך 24 שעות.אלגנטי וייחודי 1.מעולה בצורה חלקה מגן כריכה קשה עור Shockproof סלים המקרים עיצוב עבור Sony Xperia 10 III, אופנה, טעם חדש. 2.פרמיה מחשב חומר : איכות הסביבה ועמיד. 3.משטח חלק, עור, תחושה נוחה. 4.קצת יותר גבוה מאשר של הטלפון הסלולרי שלך, מצלמה, להגן על הטלפון הסלולרי של המצלמה מפני שריטות. 5.חירור מושלם : גישה לכל היציאות כולל ברק נמל, השתקה וכו'.אולטרה-דק ניסיון רק 0.8 מ " מ עובי הוא אחד של קלילות העיצוב בשוק אביזרי זה נותן חשופים כמו ניסיון.זה הרבה יותר רזה מאשר ציפייה.מאמץ גישה עיצוב Anccer התיק מחוזק עם דיוק מגזרות כדי להתאים את Sony Xperia 10 III מספק מאמץ גישה לכל יציאות, כפתורים & תכונות.תאימות : מומחה עיצוב עבור Sony Xperia 10 III בלבד.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב