• מחיר מצוין
  • טרי
FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן מקרה (RoseGold)

FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן

 
ILS 23.95

סחורה
בחנות

מנקה את מסך שעון.לשאול : מה ההבדל בין זה פיטביט ולהפך 2 מגן במקרה רגיל מגן המקרים?תשובה : fitturn על פיטביט ולהפך 2 מגן מקרה תכונות המחשב התיק + high-definition מזג הסרט, מסורתי הכל כלול מקרה : את צופה פני השטח הוא לא נפרד הסרט, לא ברור בשמש, המגע הוא לא מאוד רגיש.הגרסה החדשה של fitturn מקרה פותר את החסרונות האלה.(באדיבות טיפים)1. לחץ על מסגרת ולהתקין אותה לחלוטין. 【קל להתקנה】 : 1. 【יתרון】 : חומר מחשב במקרה HD מזג זכוכית מגן מסך משולב.שלילה משפיע על רגישות המגע של המסך. מוצר זה יש מגן מסך, אז אתה צריך לוודא כי אין עוד מגן מסך מותקן על השעון שלך.אם שכחת לקחת את זה, אל תדאג, אתה רק צריך לנגב עם משקפיים בד, מבלי להשפיע על השימוש החוזר ונשנה. ***תזכורת : את המדבקות על משטח זכוכית כדי להגן על זכוכית, בבקשה לבדוק את איכות המסך לאחר לקלף את המדבקה. אל תלחץ על מגן מסך כדי להימנע מנפילה, קרע.סופר קל כדי להתקין את יישום ה-snap-על עיצוב להימנע מלקחת את רצועות קודם.אם אתה מוצא את כל השריטות/סדוק/נזקים, אנא אל תהסס לפנות אלינו ישירות, נארגן את המותג החדש מחליף.עמיד חומר מחשב מסגרת. 【מה שאתה מקבל】 : 1 x ביצועים גבוהים מחשב מקרה קשה, ידידותי שירות לקוחות.Feature Dust חינם ו-טביעת אצבע-free Protect המסך מפני שריטות, shock Highly רגיש מגע press Case לכסות עם הגדרה גבוהה זכוכית מחוסמת מסך Protctor לנצל את מלוא טווח הגנה עבור צופים מזג זכוכית סרט שומר המסך ברור יותר מאשר מסורתיים מקרה cover Watch התיק עם מגן מסך תואם עם פיטביט להיפך 2 For את התקן של המוצר הזה, אנחנו צריכים לעשות את הפעולות הבאות טיפים 4 : 1. דק במיוחד מקרה מגן מחשב עם מגן מסך מאפשר ומהירה easyinstallation, התאמה מושלמת שלך פיטביט ולהפך 2 smartwatch. **הערה : לא מתאים לדגמים אחרים.לקלף את מסך מדבקה ולהתקין מ לצפות הכתר בצד(אל תלחץ על מגן מסך כדי להימנע מנפילה, קרע במהלך ההתקנה); 3.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב