• מחיר מצוין
  • טרי
FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן מקרה (ברור)

FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן

 
ILS 16.48

סחורה
בחנות

לחץ על מסגרת ולהתקין אותה לחלוטין. 【יתרון】 : חומר מחשב במקרה HD מזג זכוכית מגן מסך משולב.הגרסה החדשה של fitturn מקרה פותר את החסרונות האלה.סופר קל כדי להתקין את יישום ה-snap-על עיצוב להימנע מלקחת את רצועות קודם.【יישום】 : תואם עם פיטביט להיפך 2. מוצר זה יש מגן מסך, אז אתה צריך לוודא כי אין עוד מגן מסך מותקן על השעון שלך. דק במיוחד מקרה מגן מחשב עם מגן מסך מאפשר ומהירה easyinstallation, התאמה מושלמת שלך פיטביט ולהפך 2 smartwatch. 【מה שאתה מקבל】 : 1 x ביצועים גבוהים מחשב מקרה קשה, ידידותי שירות לקוחות.לקלף את מסך מדבקה ולהתקין מ לצפות הכתר בצד(אל תלחץ על מגן מסך כדי להימנע מנפילה, קרע במהלך ההתקנה); 3.שלילה משפיע על רגישות המגע של המסך.אם שכחת לקחת את זה, אל תדאג, אתה רק צריך לנגב עם משקפיים בד, מבלי להשפיע על השימוש החוזר ונשנה.אתה רק צריך לנגב עם משקפיים בד.Feature Dust חינם ו-טביעת אצבע-free Protect המסך מפני שריטות, shock Highly רגיש מגע press Case לכסות עם הגדרה גבוהה זכוכית מחוסמת מסך Protctor לנצל את מלוא טווח הגנה עבור צופים מזג זכוכית סרט שומר המסך ברור יותר מאשר מסורתיים מקרה cover Watch התיק עם מגן מסך תואם עם פיטביט להיפך 2 For את התקן של המוצר הזה, אנחנו צריכים לעשות את הפעולות הבאות טיפים 4 : 1. לחץ על מסגרת ולהתקין אותה לחלוטין. 【קל להתקנה】 : 1.עמיד חומר מחשב מסגרת.אם אתה תשכח להוריד את זה, או באמצעות מוצר זה בחדר הכושר או פעילויות ספורט עלול לגרום לחות להיות לכוד בין מוצר זה לבין מסך שעון.לעומת נורמלי TPU מקרה, זכוכית מגן מסך יכול לספק הגדרה גבוהה הרבה יותר טוב מגע תחושה. זה המקרים הוא לא עמיד למים, זה לא תמיכה בזמן שחייה.לשאול : מה ההבדל בין זה פיטביט ולהפך 2 מגן במקרה רגיל מגן המקרים?תשובה : fitturn על פיטביט ולהפך 2 מגן מקרה תכונות המחשב התיק + high-definition מזג הסרט, מסורתי הכל כלול מקרה : את צופה פני השטח הוא לא נפרד הסרט, לא ברור בשמש, המגע הוא לא מאוד רגיש.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב