• מחיר מצוין
  • טרי
FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן מקרה (ורוד)

FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן

 
ILS 16.04

סחורה
בחנות

דק במיוחד מקרה מגן מחשב עם מגן מסך מאפשר ומהירה easyinstallation, התאמה מושלמת שלך פיטביט ולהפך 2 smartwatch.אם שכחת לקחת את זה, אל תדאג, אתה רק צריך לנגב עם משקפיים בד, מבלי להשפיע על השימוש החוזר ונשנה. אל תלחץ על מגן מסך כדי להימנע מנפילה, קרע. 【קל להתקנה】 : 1. זה המקרים הוא לא עמיד למים, זה לא תמיכה בזמן שחייה.לשאול : מה ההבדל בין זה פיטביט ולהפך 2 מגן במקרה רגיל מגן המקרים?תשובה : fitturn על פיטביט ולהפך 2 מגן מקרה תכונות המחשב התיק + high-definition מזג הסרט, מסורתי הכל כלול מקרה : את צופה פני השטח הוא לא נפרד הסרט, לא ברור בשמש, המגע הוא לא מאוד רגיש.(באדיבות טיפים)1. 【יתרון】 : חומר מחשב במקרה HD מזג זכוכית מגן מסך משולב.לקלף את מסך מדבקה ולהתקין מ לצפות הכתר בצד(אל תלחץ על מגן מסך כדי להימנע מנפילה, קרע במהלך ההתקנה); 3. מוצר זה יש מגן מסך, אז אתה צריך לוודא כי אין עוד מגן מסך מותקן על השעון שלך.Feature Dust חינם ו-טביעת אצבע-free Protect המסך מפני שריטות, shock Highly רגיש מגע press Case לכסות עם הגדרה גבוהה זכוכית מחוסמת מסך Protctor לנצל את מלוא טווח הגנה עבור צופים מזג זכוכית סרט שומר המסך ברור יותר מאשר מסורתיים מקרה cover Watch התיק עם מגן מסך תואם עם פיטביט להיפך 2 For את התקן של המוצר הזה, אנחנו צריכים לעשות את הפעולות הבאות טיפים 4 : 1.שלילה משפיע על רגישות המגע של המסך. מנקה את מסך שעון.סופר קל כדי להתקין את יישום ה-snap-על עיצוב להימנע מלקחת את רצועות קודם.אם אתה מוצא את כל השריטות/סדוק/נזקים, אנא אל תהסס לפנות אלינו ישירות, נארגן את המותג החדש מחליף.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב