• מחיר מצוין
  • טרי
FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן מקרה (כסף)

FitTurn כיסוי מלא במקרה תואם עם פיטביט ולהפך 2 שעון חכם במקרה סלים מגן מסך התיק מזג זכוכית מגן מסך מסגרת שרוט עמיד כיסוי מגן

 
ILS 16.48

סחורה
בחנות

שלילה משפיע על רגישות המגע של המסך. 【תשומת לב】 : כיסויים אלו אין תמיכה בזמן השחייה כי המים נלכדים מתחת המקרים.אם אתה מוצא את כל השריטות/סדוק/נזקים, אנא אל תהסס לפנות אלינו ישירות, נארגן את המותג החדש מחליף.אם אתה תשכח להוריד את זה, או באמצעות מוצר זה בחדר הכושר או פעילויות ספורט עלול לגרום לחות להיות לכוד בין מוצר זה לבין מסך שעון. **הערה : לא מתאים לדגמים אחרים. מוצר זה יש מגן מסך, אז אתה צריך לוודא כי אין עוד מגן מסך מותקן על השעון שלך. הראשונה להתקין שעון הכתר.Clearning המסך; 2. 【קל להתקנה】 : 1.לחץ על מסגרת ולהתקין אותה לחלוטין. לחץ על מסגרת ולהתקין אותה לחלוטין. מנקה את מסך שעון. (מקרים בלבד, לצפות ולצפות הלהקה אינם כלולים ! ). דק במיוחד מקרה מגן מחשב עם מגן מסך מאפשר ומהירה easyinstallation, התאמה מושלמת שלך פיטביט ולהפך 2 smartwatch.סופר קל כדי להתקין את יישום ה-snap-על עיצוב להימנע מלקחת את רצועות קודם. אל תלחץ על מגן מסך כדי להימנע מנפילה, קרע.לשאול : מה ההבדל בין זה פיטביט ולהפך 2 מגן במקרה רגיל מגן המקרים?תשובה : fitturn על פיטביט ולהפך 2 מגן מקרה תכונות המחשב התיק + high-definition מזג הסרט, מסורתי הכל כלול מקרה : את צופה פני השטח הוא לא נפרד הסרט, לא ברור בשמש, המגע הוא לא מאוד רגיש.


המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב